Profil společnosti

Našim zákazníkům umožňujeme využívat Atlassian nástroje na maximum. Zjednodušujeme jim práci a zvyšujeme produktivitu. Pomáháme jim vytvářet prostředí podněcující spolupráci a otevřenou diskuzi.

Specializujeme se na implementaci JIRA, Confluence, Bitbucket a dalších Atlassain nástrojů do firem a organizací více jak 6 let. Za tuto dobu jsme získali unikátní znalosti a zkušenosti, které využíváme ve prospěch našich klientů stejně tak jako nás samotných. V MoroSystems máme implementovány nástroje Atlassianu nejen pro podporu vývoje software, ale také backoffice, účetnictví, obchodu, technické podpory a HR.

Atlassian Platinum Solution Patner

Proč to děláme

V MoroSystems věříme, že pouze v prostředí podněcujícím spolupráci a otevřenou diskuzi se nejlépe rozvíjí špičkové technologie, věda i lidé, kteří je vytváří. Proto takové prostředí vytváříme a podporujeme nejen v naší firmě, ale pomáháme jej vytvářet i našim klientům.

Jak pracujeme

Neustále na sobě pracujeme a vzděláváme se. Nesnažíme se být experty na vše. Pečlivě si vybíráme informace, technologie a postupy, které perfektně ovládneme. Aktivně vytváříme znalostí bázi, což nám umožňuje sdílet informace a pracovat efektivně.

Jací jsme

Přiznáváme se, jsme elitáři. Průměrný, to pro nás znamená ne dost dobrý. Vstupenkou do našeho týmu však není jen inteligence, talent a vědomosti. Být jedním z nás znamená být skvělým odborníkem v oblasti informačních technologií, být pracovitý, svědomitý a být schopen přijmout zodpovědnost nejen za svou práci, ale i za práci celého týmu.

Naše hodnoty

Pracujeme na sobě. Nic nás nezastaví.
Máme talent, nasazení, vytrvalost a vůli. Dokážeme úspěšně dokončit každý projekt. Neustále na sobě pracujeme, naším vzorem je Rocky Balboa. Nevzdáme se. Nikdy.

Držíme slovo. Vždy a za každou cenu.
Co slíbíme, to splníme. Naše slovo je víc než smlouva. Nikdy se nespokojíme s poloviční kvalitou a nedokončenou prací.

Hrajeme jako tým. Jeden za všechny a všichni za jednoho.
To co děláme je více než práce, je to náš život, naše poslání. Od každého kolegy očekáváme nadšení a zápal. Společně sdílíme úspěchy i neúspěchy, pracujeme a bavíme se. Pro JÁ u nás není místo. Jsme tu pouze MY.

Změny jsou příležitosti, nikoliv překážky.
Život je neustálá a nikdy nekončící změna. Pro nás to znamená nekonečně mnoho příležitostí pro zlepšení jednotlivce, našich produktů, služeb i naší firmy a jejího okolí.

Důvěra a loajalita je základ pevného vztahu.
Důvěra není něčím navíc. Je to základní stavební kámen našeho vztahu s klienty i kolegy a princip, jak o vztazích přemýšlíme.

Vytváříme prostředí založené na lidech.
Spolupráci stavíme na lidech a jejich schopnostech, nikoli na pravidlech a procesech. Podporujeme týmovost a respektujeme individualitu. Vždy hledáme cesty k „ano“ a dokážeme se na všem dohodnout.

Naše kompetence

Jsme Atlassian Experti. Poskytujeme ucelené portfolio služeb související s implementací Atlassian nástrojů do firem a organizací. Současně se specializujeme na zakázkový vývoj software nad platformou Java a outsourcing vývojových týmů.

Náš příběh

Jak to vlastně celé začalo? O tom už vypráví náš příběh.

Jak si vedeme v číslech

2012
38 mil. Kč
2013
68 mil. Kč
2014
82 mil. Kč
2015
112 mil. Kč
2016
134 mil. Kč
2012
42
2013
66
2014
80
2015
95
2016
104