Blog

Věříme, že v prostředí podněcujícím spolupráci a otevřenou diskuzi dokážeme rozvinou náš potenciál k dokonalosti. Proto jsme schopni navrhovat inovativní řešení tam, kde ostatní selhávají.

Změna cenové politiky Atlassian od 2. října 2017

7.9.2017 | Události

Společnost Atlassian přistoupila ke změně cen serverových licencí všech svých produktů s platností od 2. října 2017, a to přibližně o 10%. Tato úprava cen odráží zvýšené investice do rozvoje serverových produktů. Jak se na tuto změnu můžete připravit?

MoroSystems je Atlassian GOLD Solution Partner

9.8.2017 | Jira

Jako jediná firma v ČR jsme získali pokročilou certifikaci Atlassian GOLD Solution Partner. Prošli jsme náročnou certifikací, ve které naši odborníci na Atlassian prokázali své mnohaleté zkušenosti získané na projektech našich zákazníků. Pro nás je to potvrzení, že máme nejlepší Atlassian tým v ČR.

Proč použít JIRA k řízení procesů i v menších firmách

20.7.2017 | Jira

Mnoho firem v zahraničí i v ČR již objevilo Atlassian nástroje, zejména pak JIRA. Důvodem je velká variabilita a konfigurovatelnost.

Automatizace s novou JIRA Service Desk

25.4.2017 | Jira

Je váš tým zasekaný velkým množstvím opakujících se úkolů? Řešením je automatizace. Podívejte se, co je nového v JIRA Service Desk.

Jaká byla Agilia Conference 2017

19.4.2017 | Agile

Před pár dny se v Olomouci konala Agilia Conference 2017. Byli jsme partnerem konference a byli jsme u toho. Přečtěte si jaká byla letošní Agilia a o čem se mluvilo.

How to deal with resource management in JIRA

10.4.2017 | Jira

Resource management is one of the key processes in organizations and essential activity in the successful project management.

Jsme partnerem Agilia Conference 2017

7.3.2017 | Agile

V MoroSystems jedeme agilně. A to nejen ve vývoji software. V roce 2017 zkoušíme využívat SCRUM pro řízení naší firmy. V obou případech využíváme nejlepší nástroj na trhu pro podporu agilních metodik, kterým je Atlassian JIRA. Proto je nám ctí podpořit největší a nejlepší konferenci o agilních metodikách ve střední Evropě - Agilia Conference, která se koná 27. - 31.3.2017 v Olomouci.

Confluence 6 mění způsob, jakým týmy spolupracují

9.11.2016 | Confluence

Confluence 6 mění způsob, jakým týmy spolupracují. Umožňuje týmům spolupracovat na stejných dokumentech v reálném čase, což jim umožňuje pracovat efektivněji a rychleji.

Business Intelligence nad Atlassian JIRA a Service Desk

26.9.2016 | Jira

Pomocí vhodných nástrojů lze provádět víceúrovňové analýzy a vyhodnocovat výkonnost a efektivnost týmů i jednotlivých pracovníků i v JIRA Service Desk

*
*
*