JIRA Software

JIRA Software je špičkový nástroj na řízení vývoje software pomocí standardních i agilních metodik. Obsahuje nástroje a funkce pro podporu každé fáze vývojového cyklu implementace softwarových řešení.

„Atlassian JIRA Software je nástroj #1 pro agilní vývoj software.“

JIRA Software je špičkový nástroj na řízení vývoje software ve všech jeho fázích od plánování, přes vývoj po provoz softwarových řešení.

Atlassian JIRA je světovou jedničkou mezi bug a issue tracking systémy. Software je speciálně navržen pro účinné týmové plánování, zadávaní úloh, workflow management, evidenci práce, tvorbu analýz a notifikací. S tímto nástrojem můžete procesy řídit snáze, rychleji a efektivněji stejně jako již tisíce týmů po celém světě.

Atlassian platinum partner

Jsme Atlassian Platinum Solution Partner

„Jsme jediný platinový partner Atlassian v České republice. Stojí za tím především naši lidé, jejichž zkušenosti jsme využili k vybudování týmu s největším počtem certifikovaných expertů na trhu. Díky nim jsme schopni vám nabídnout služby té nejvyšší kvality a pomoci vám využít Atlassian nástroje na maximum.“

Petr Michálek
Sales Director

Nechte nám na sebe kontakt a naši odborníci se vám ozvou. Neradi píšete? Kontaktujte experta na telefonním čísle +420 602 507 062

Důvěřují nám tyto firmy

dieboldnixdorf
aevi
ebay
avast1
ceska_sporitelna
ceska_pojistovna
kb
unicredit
arbes
t-mobile
o2
volkswagenfs
mountfield
lundegaard
oxyonline1
cognito1
free2it1
lunchtime
aura
tomhorn
koger
usluno
bsc
astonitm