JIRA Core

JIRA Core umožňuje business týmům efektivně řídit úkoly, projekty a procesy od backoffice přes marketing, obchod až po HR.

JIRA Core je nástroj na řízení úkolů, projektů a procesů v oblastech jako je backoffice, marketing, HR, obchod, finance. Nástroj je navržen dle specifických potřeb business týmů, se zaměřením na zjednodušení uživatelského rozhraní, navigaci, ovládání a přístup k informacím.

Klíčové vlastnosti

Projektové šablony určené pro business týmy

JIRA Core poskytuje předpřipravené šablony pro řízení jednoduchých úkolů i komplexních projektů. Šablony je možno přizpůsobit potřebám pracovních postupů vašeho týmu.

Jednoznačné delegování zodpovědnosti

Na detailu úlohy jsou k dispozici všechny informace, které řešitel potřebuje pro vyřešení daného úkolu. Detail úlohy obsahuje zadání úlohy, termín vyřešení úlohy a předpokládaný rozsah pracnosti. Vždy je naprosto jasné, kdo je aktuálním řešitelem úlohy. Veškerá historie je archivována.

Úkoly, projekty a procesy pod kontrolou

Jak se vede vašemu týmu? Reporty a nástěnky odhalí všechny detaily. Nakonfigurujte je pro zobrazení metrik, na kterých záleží.

Chci vědět více

Spolehlivě vám zajistíme

  • Odbornou konzultaci a analýzu možnosti využití systému v podniku
  • Školení pro administrátory a uživatele systému
  • Správu systému, hosting
  • Integraci s ostatními firemními systémy
  • Zakázkový vývoj modulů pro individuální potřeby klienta
  • Prodej, instalace a integrace vlastních modulů společnosti: Confbox add-on, Easy Mind add-on, SLA Plugin, Work Report plugin, ALM Pack
  • Prodej modulů třetích stran: výběr z více než 1000 rozšiřujících přídavných modulů k aplikaci na Atlassian Marketplace
Mgr. Tomáš Páral

Petr Michálek Sales Director

+420 602 507 062

sales@morosystems.cz

*
*
*
*
*
*