Morosystems Education

Oblíbenost Atlassian nástrojů v České republice rok od roku roste, zejména v oblastech projektového řízení nebo zákaznické podpory. Předpokladem využití jejich maximálního potenciálu je vhodná implementace a správné používání ze strany uživatelů. Podívejte se jak vám mohou naše kurzy pomoci usnadnit každodenní práci.

Jsme dlouholetým Atlassian Solution Partnerem pro Českou a Slovenskou republiku. Produktům Atlassian věříme a používáme je denně při vývoji software, řízení firemních procesů i pro sdílení informací. Za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností, o které se s vámi rádi podělíme.

Připravili jsme řadu kurzů pro všechny, kteří se chtějí naučit, jak nejlépe využívat Atlassian nástroje přímo v praxi. Školením vás provedou naši zkušení specialisté, kteří implementují Atlassian nástroje přímo ve firmách a během své práce řeší mnoho individuálních požadavků a netypických nastavení.

V kurzu si velmi rychle osvojíte jednotlivé nástroje a získáte velké množství praktických dovedností, jakých byste sami dosáhli po mnoha desítkách hodin únavného samostudia.

Neučte se teorii, trénujte praktické využití na nejnovějších verzích Atlassian software.

Pro koho kurzy děláme?
  • Pro začátečníky i zkušenější uživatele.
Kurzy jsou vhodné pro
  • Manažery
  • Administrativní pracovníky
  • Banky aj.
  • IT vzdělání není podmínkou

Seznam kurzů

 

Projektový manažer v Atlassian JIRA

Naučíte se, jak efektivně nastavit pracovní procesy s využitím Atlassian JIRA v projektovém managementu.
 

Atlassian Confluence Training

Představíme vám Atlassian Confluence a naučíte se, jak tento nástroj maximálně využít pro firemní spolupráci a sdílení dokumentů.
 

Agent v JIRA Service Desk

Naučíte se, jak pracovat v JIRA Service Desk v roli Agenta a jak zpracovávat úkoly a požadavky co nejefektivnějším způsobem.
 

Atlassian JIRA Training

Představíme vám Atlassian produkty JIRA Core a JIRA Software a naučíte se jak pomocí tohoto nástroje efektivněji organizovat každodenní úkoly.

Naši práci důvěřují tyto firmy

Kontaktujte nás